1 tromlemotor 25cm bred
VAREBIL, TOYOTA RAV4 2,0 VAN AUT. 1st. Indreg: 03-03-2010. Synet: 02-11-2023. Km-tæller viser: 256020.
6 bts. Château Margaux, Margaux. 1. Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.
England, Mary, 1553–1554, Sovereign of 30 Shillings 1553, S 2488, F 192
BUDT 240000,- DKK
Kai Lindemann (f. København 1931, d. 2007) Uden titel. Sign. Lindemann. Olie på lærred. 48×61. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Åben DAPA trailer med høj skammel. Har stået stille noget tid så trækker lidt til siden. Der er brugsspor, steder med rust og afskalninger som ved brugt materiel af denne type og alder. Registreringsattest medfølger. Nummerplade medfølger ikke. Hvis materiellet skal læsses, skal køber selv arrangere dette. ladmål: Længde, 600/275cm Bredde, 255cm
KNIVSÆT med drejefod, 8 dele.
- Har været brugt til påfyldning af såsæd. Vicon 4000 kg - Højtipvogn med bremser.
Reformert kirke i København, ensidigt altergangstegn u. år (efter 1689–18. årh.), tin, 24×21 mm, 7,31 g, JS 1070 - særdeles sjælden
60 pakker pudderfri nitril-handsker á 100 stk. str. XS (ubrugt)