Lukker 01/12-2024 19:15:00
- Graderblad til montering på gummihjulslæsser og rendegraver - med Mikrofyn Mikroblade Lasersenso AP 2200 - Mikrofyn Mikroblade Lasersensor
BUDT 33500,- DKK
Løbebånd, Titan, stand ukendt
Burberry Taske af beige ternet kanvas med brune læderbesætninger, gyldne besalg, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og brunt stof for. H. 29 x B. 43 x D. 24 cm.
Rollerfram skærebrænder. Inklusiv flasker. Fuldt funktionsdygtig.
Prof. Vakkumpakker i rustfri stål. Flere justeringsmuligheder efter behov. Mål 495X360X420 mm. Vægt 35 kg. Ubrugt. Model foto.
Kraftig stor tiptrailer. Har en meget lille utæthed fra løftestemple ABC CMT - W25-50
BUDT 28500,- DKK
Plov med hydraulisk vendbare funktion, til 3 punkt ophæng. ABC SHL 2704 Schilcher
Emil Wennerwald (f. København 1859, d. sst. 1934) Fra en solrig Italiensk kyst. Sign. E. Wennerwald. Olie på lærred. 51,5×67.
6 bts. Riesling Rüdesheim “Berg Schlossberg”, Georg Breuer 2016 A (hf/in). Oc.
2 stk bordlamper, ubrugt