bor
Servicesæt - over 400 dele. 100 stk. middagstallerkener 24cm + 100 stk. frokosttallerkener 21cm. + 100 stk isasietter + 100 stk. kop m/underkop + 12 sæt sukker/fløde 12 stk tandstikholder + 12 sæt salt/peber + 24 stk fyrfadsstager
144 stk. lysestage som fod
Märke: Komatsu Modell: PC290LC-6K År: 1999 Chassinummer: K30119 Drifttimmar: 16951h (maskinen kan komma att användas efter fototillfälle) Fäste: B27 Vikt: 29550kg Motoreffekt: 130kW CE-märkt Maskinen är besiktad till och med 2025 (månad okänt, se bilder) Utrustning: - Centralsmörjning - Dieselvärmare - Ac (ur funktion) - Arbetsbelysning - Tankningspump Redskap: - Planeringsskopa ca - 1st Tandskopa ca 1600liter - 1st Tandskopa ca 900liter Reparationer: Dieselvärmare bytt för ca 4 år sedan Svetsad bom för ca 5 år sedan Skick: Begagnad, glapp och läckage kan förekomma. Anmärkningar: Viss belysning felar. Ac ur funktion. Service: Motorolja bytt 2023. Hydraulolja bytt för ca 5 år sedan.
Laurits Tuxen (f. København 1853, d. sst. 1927) Portræt af en herre med hat. Sign. L. T. 74. Olie på lærred monteret på lærred. 20×13.
Hele Verden. Parti i 4 junior flyttekasser med ca. 50–60 album/indstiksbøger sat op landevis. Desuden FDC samling Danmark til 2022. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Louis Vuitton “Speedy 30” taske af sort Epi læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig sidelomme og et lynlås rum. H. 23 x B. 33 x D. 18 cm. 1996.
- Slambasin i syrefrit / rustfrit stål til at tømme slam i fra slamsugere - og det skiller så vand og slam for sig. - Ny pris + 1.000.000,- DK ABC Syrefrit stål - Slambasin
BUDT 75000,- DKK
Brusesæt, Delabie 79006,1-grebs brusekombination. Trykknap mangler. Ubrugt.
5 sæt træ legetøj, ubrugt