25 forsænkere
Peter Bonde (f. København 1958) “Pop Eye”, 2004. Sign. med titel og datering på bagsiden. Mixed media og olie på lærred. 130×100. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
5 stk LED lamper 50W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering. (Bemærk dette lot består af 5 lamper)
76 Dele Bosch tilbehør, mange betonbor, savklinger, rundsavs klinger og meget mere
BLUETOOTH UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, sort, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. (ubrugt)
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk HTF Line SM 320 TC HTF Line SM 320 TC1.0
Fendi “Monster Mania Baguette” taske af sort og gult læder med rødt logo, sølvfarvede beslag, kort justerbar hank, et rum med en indvendig lynlås lomme og sort læderfor. Spejl medfølger. H. 15 x B. 27 x D. 5 cm.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk New Holland / Kobelco E140 CSR - 16 New Holland / Kobelco E140 CSR - 16 ton
BUDT 172000,- DKK
Påhängstruck Moffett M4 25.3 Årsmodell 2005 Timmar ca 3500 Lyfthöjd 3500mm Last kapacitet 2250kg Egen vikt 2040kg Gaffellängd 1600-2800mm Trucken helt genomgången och servad Motor servad bytt olja och filter Smörjd runt om Nytt bakdäck Ny stol Ny lackerad på utsattaställen , ned slipad, rostskyddsfärg, grundfärg och lackfärg Gafflar utskjutbara se film Trucken i mycket gott skick. Längd 2800mm Bredd 2350mm Höjd 2600mm
Danmark. Lille parti bogtryksmærker i **/* kvalitet. En planche med mærker i sekunda kvalitet. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hængelås, 40 stk.
To persiske tæpper. Keshan. Medaljon på blå bund. 131×200. Qum tæppe, usædvanligt design. 150×210. Begge Ca. 1960–1970.(2)