Lukker 15/12-2024 16:56:00
Danmark. Lille parti bogtryksmærker i **/* kvalitet. En planche med mærker i sekunda kvalitet. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6230 Rødekro. Danomast glasfiber flagstang, 6 meter. Til nedstøbning. Med vippebeslag. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
16 dunke gulv-vaskemiddel, Uni Super á 5 liter (ubrugt)
Louis Vuitton “Saumur MM” taske af mørkebrunt Mini Lin monogram stof med mørkebrune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar skulderstrop, to rum med en indvendig lomme og mørkebrunt stof for. H. 22 x B. 30 x D. 16 cm. 2006.
Gilberto Cassola “Fragrance” diamantring af 18 kt. hvid- og rosaguld udformet som to blomster prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 5.90 ct. Farve: Hvide diamanter graduerende over i naturlige brune nuancer. Klarhed: VVS-SI. Vægt ca. 25 g. Str. ca. 51–54. Smykkepose medfølger.
Rød Royal Swiss Støvsuger 2 i 1. 600 W. VC802-3. 0,8 liter. Ubrugt og i original emballge. +MOMS
Ryan Schneider (f. Indianapolis 1980) “Mantle”, april 2011. Sign. Ryan Schneider; med titel, sign. og datering på bagsiden. Olie på lærred. 120×153. Uindrammet.
12 stk 1-armet stager, Sølv look
Juiceglas 16cl. i opvaskebakke 157 stk.
Smuk Juletræ halskæde 18K forgyldt 304 Stainless.
VÆRKTØJSKUFFERT, MannesMann, 87 dele.