4 ens ubrugte hydr. Pumper
Aldrig taget i brug. Stor kompressor med benzin motor og el start. 270l beholder Stærk kompressor med stor kapacitet. ..Vælg fabrikat 13/270 14 Engine Air
Højtryksrenser Gerni 662A, ikke afprøvet.
BUDT 9000,- DKK
24 bts. ½. Château Poujeaux, Moulis-En-Medoc 2020 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
1 bt. Champagne “Vintage”, Krug 1989 A (hf/in).
Hele Verden. Interessant og lidt rodet parti breve og forsendelser i lille kasse. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Inge Hørup (f. København 1958) “Fra et professionelt menneskes dagbog”, 1992. Sign. Inge Hørup med datering. Olie på kraftigt papir. Bladstørrelse 138×98. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Stor uægte orkide' i potte. Måler H145xB100 cm. Fremstår meget fin og dekorativ. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
Kina. Interessant blandet parti ældre og nyere udgaver i 2 album + nogle årsmapper etc. Besre værdier iblandt [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gae Aulenti (f. Udine 1927) “Tavolo con Ruote”. Kvadratisk sofabord med plade af glas, monteret på industrigummihjul. Udført hos Fontana Arte, Milan, Italien. Udgået fra Paustian. H. 25. L./B. 130.