1 hydr. Cylinder ubrugt, 60x30x 650 total
VAREBIL, RENAULT TRAFIC 1.6 dCi 125 T29 L2H2. 1st. Indreg: 21-01-2020. Synet: 15-12-2023. Km-tæller viser: 266092. Uden afgift/med Dansk registrerings attest.
BUDT 8100,- DKK
Grydesæt, 8 dele, også til induktion. Gryder: 16cm/2.1L, 18 cm/3L, 20 cm/4L samt 24 cm/6.6L. Ubrugte inkl. Låg
Parti brugskunst noget er prismærket, ubrugt
LED lampe 200W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.
Båtskrov utan Motor och drev och drivlina. Märke : Fjord Modell: 21 Årtal: okänt ca 70 talet Utrustning: Plotter Kompass Ekolod Spritkök Sovplatser Sittbrunn Brandsläckare Dynor Kapell Spritkök Ankare Ankarbox Badbrygga Badstege Skick: Begagnad, Skrovet är i fint skick. Anmärkning: Kapellet är slitet behöver en översyn Ingår ej Motor eller drev eller drivlina. Lasthjälp finns ej, måste ske med kranbil. Mer info se auktionsunderlaget för bilder och film. Frakt kan ordnas mot extra kostnad. Kranbil kan ordnas för att lastas på släp/trailer mot extra kostnad.
Gallakjole fra ophørt butik str: S , ubrugt
Mål: 200x110 cm
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014) “Vision Nocturn”. Sign. Finn Pedersen XI/VII 72. Olie på papir. Bladstørrelse 39×28. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Danmark. Lille lagerbog med en del klassisk materiale inkl. flere pæne mærker men dog noget blandet kvalitet i det ældste, [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Færøerne, 100 kr 1940 D, Nr. 16001 og Nr. 40000, Hilbert, Sieg 18, Pick 12s, SPECIMEN, nummereringstest dateret 27.1.42.
Peder Evald Madsen (PEM) skitser, 5 stk. Fra 1999 og 2000. De måler fra 10 x 15 cm til 21 x 14 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI