3 ubrugte cylindre 25x15 total 270
Ubekendt maler, 19. årh. Buskroser og liljer. Sign. Alma Evers 1881. Olie på lærred. 83×70.
Husqvarna R 418 TS AWD Motorklipper. Maskinen starter og kører og er fuld funktionsdygtig. Maskinen er fra Årgang 2017 og timetæller står på 306 Timer. med servostyring og 4WD. Maskinen ser ud som ny, og er utrolig velholdt. En kompakt, højtydende firehjulstrukket Rider med servostyring, der nemt håndterer stort, tæt og kuperet terræn.
5 bts. ½. Kopke Vintage Port 1994 A (hf/in).
2 bts. “Blanc Fumé de Pouilly”, Didier Dagueneau 2004 A (hf/in).
BUDT 1650,- DKK
Flishugger GS 1500, 9 kw, med benzinmotor 420 cc, maks 12 cm træ, årg 2021, til kugletræk, har ikke været startet
Michael Goldberg (f. New York 1924, d. sst. 2007) Uden titel. Sign. Goldberg 87. Mixed media på papir. Bladstørrelse 59,5×49,5.
Otte-radet halskæde af oxideret sølv med lås af 14 kt. guld. Vægt ca. 53 g. Lås diam. 15 mm. B. ca. 9 mm. L. 42,5 cm. Æske medfølger.
BUDT 1350,- DKK
Timer: 4040 Årgang: 2007 Kapacitet: 1525 Kg Løftehøjde: 5520 mm
2 bts. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 1996 A (hf/in). 1 bt. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 1995 A (hf/in). Total 3 bts.
16 visninger
Transportabel højtaler, Diskokugle, Bord med indbygget højtaler, Lys, Keyboard, Forstærker, Snemaskine, Tv, Røgmaskine, Pladespiller, Karaokeanlæg, Stativ, Delfilter
Mål: LxB: 180x100 cm.