Lukker 04/12-2024 17:16:00
Gucci Rygsæk af sort læder med gyldne beslag, bambushank, to justerbare stropper, en udvendig forlomme, et rum med snorelukning, en indvendig lynlås lomme og sort stof for. H. 25 x B. 22 x D. 8 cm.
Funktionsdygtig. Dæk tætte og gode. Luftbremser. Uden papirer.
Står i 6740 Bramming. Safebokse i 4 størrelser. 2 stk. maxi (32x32x18 cm), 9 stk. (34x24x13 cm), 9 stk. (22x22x10 cm) og 7 stk. (22x22x14 cm). Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Traktor 3 punkt lift m. kip. Liften har en løfte højde på ca. 140cm. Liften er med kip cylinder og fuldt funktionsdygtig.
Varmeblæser 1 stk, Sonniger Gaurd, elektrisk varmetæppe 7 kw, bredde 108 cm x dybde 37 cm x højde 25 cm. Ubrugt og er i original emballage
Danmark. Lille lagerbog med en del klassisk materiale inkl. flere pæne mærker men dog noget blandet kvalitet i det ældste, [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Caterpillar 330 F - 31 Caterpillar 330 F - 31 ton
BUDT 357000,- DKK
PEM Stor jerntønde, brugt til opbevaring. Mål ...... Brugt, fremstår med patina. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Masser af Mylar til Fluebinding, mange størrelser og farver. Der er alt på billederne. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Relief af gips med motiv efter antikken i form af rytter til hest. 20. årh. 73×62.
Kulgrill 75 x 49 cm med sidebord og hjul for transport
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
Gallignani 9300 rundballe presser. Årgang 1997 Funktionel. PTO Medfølger. Skal have skiftet 2 gummi bånd, ellers fejler den intet. Rust og slidstage efter alder. Ca vægt 6500 kg Transport mål: 255x530 cm Ønsker du hjælp til transport, kontakt Jimmy Alsted på +45 44108800 eller www.danskgods.dk