1 visning
Lukker 04/12-2024 17:20:00
Beskrivelse:
Gucci “Medium Web Punch Top Handle” taske af rødt, grøn og mørkeblåt monogram velour med sorte læderbesætninger, sølvfarvede beslag, to hanke, et rum med to indvendige lommer og sort stof for. H. 22–27 x B. 36 x D. 7 cm.
BUDT 2900,- DKK
Afhentes: Se auktionen (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
Australien. Lille parti i kasse med bl.a. samling i indstiksbog samt stater samling i anden indstikbog. Samlet til ca. år 1992. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
dage
timer
min
8 visninger
BUDT 1450,- DKK
AFSLUTTET
Årgang 1975. Har stået indendørs - meget velholdt efter sin alder. Fungerer som den skal ifølge sælger. Ikke afprøvet under gennemgangen.
5 visninger
BUDT ?,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Pronar PU 2100 - V p Pronar PU 2100 - V plov
0 visninger
BUDT 17000,- DKK
Astro gulvventilator, fiskespil, vandspreder, samt kongespil. Ubrugt i emballage.
time
9 visninger
BUDT 300,- DKK
3 stk. smart watch med rigtig mange forskellige funktioner bla, hjerte måling, løb, beskeder, antal skridt, kalorier ,nattesøvn og meget mere (hvert ur har forskellige funktioner), ubrugte i kasser
6 visninger
BUDT 0,- DKK
Ingen beskrivelse fundet
Spejl med LED lys 70x90cm + vaskeplade 90cm, ubrugt.
BUDT 100,- DKK
Dansk underofficerriffel M/1829/48 med nummerens ladestok perkussioneret og tappet i Rendsborg af Rustmester Hansen i forbindelse med krigen 1848–50. Låsen har intet nummer og hullet efter sikringen er ikke udfyldt. Aftrækket er med snelle! Kolbekappen, patentsvansskruen, piben og aftrækkerbøjlen mærket 382. Pibens venstre kammerende er mærket 4. I. C. A. 18.A. 18 genfindes på sideblik og aftrækkerbøjle sammen med overstreget B. 16. Kolbens ryg er stemplet BGC for den Bestandige Gevær Commission samt RGC for Rendsborg Gevær Commission. Den ottekantede glatløbede pibe er ca. 73,3 cm. lang inkl. svansskruen. Klapviseeret har enkelt klap. Bajonetstolpen på pibens højre side er fjernet.
BUDT 3800,- DKK
142 flasker øjenskyld á 500 ml. (ubrugt)
8 stk Sorte Parasoller Ø 300 cm med fod i granit
BUDT 150,- DKK
Tysk Rige. 1872–1945. Samling og indstiksbog med flere gode mærker og sæt bl.a. 18 kr. store og små Våbenskjold, 1900, 5 mk. REICHPOST , ubrugt (syrehægsel) og mange bedre ubrugte/postfriske sæt iblandt. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
10 visninger
BUDT 3400,- DKK
Niels Reumert (f. Hellerup 1949) Ansigt. Sign. på bagsiden Niels Reumert 1977. Olie på lærred. 23×25. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
3 visninger