8 stk Sorte Parasoller Ø 300 cm med fod i granit
Str. (LxB): 200x110 cm.
Hele Verden. 3 flyttekasser med mest basis samlinger i DAVO-album og Schaubek-album . [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6740 Bramming. Patronsikringer i forskellige ampare. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
SOLBJERG. Stjernestempel på 10 øre Chr. 9 på brev med lidt defekter. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Heinrich Hansen (f. Haderslev 1821, d. Frederiksberg 1890) En munk i en snedækket klostergård. Sign. H. H. Olie på lærred. 27,5×22.
- Traktoren kører og starter godt. - Bagliften kan hæve og sænkes dog er der fejl på den automatiske lift / vægt funktio Ford 7840 - 4,5 Ton - FE6PCY
BUDT 51500,- DKK
ny Grundfos pumpe for gulvvarme
Kinesisk silketæppe i klassisk Persisk Qum stil. Flot kvalitet. 20. årh.s slutning. 185×122.
2 bts. Dow's Vintage Port 1977 1 bt. Quarles Harris Vintage Port 1977 1 bt. Diez Vintage Port 1977 Total 4 bts.
MOTORSAV, Midori Japan MJ-104 benzin ca. L45cm.