Lukker 04/12-2024 17:53:00
Gucci “GG Marmont Mini” taske af gyldent quiltet læder prydet med talrige imiterede perler, dobbelt kædehank, et rum med en indvendig lomme og pink satin for. H 15 x B. 22 x x D. 6 cm.
Hitachi/hikoki stiksav ubrugt
Chanel “Jumbo Classic Double Flap” taske af quiltet pink firbenskind med sølvfarvede beslag, dobbelt kædehank, en udvendig baglomme, CC drejelås, et rum med fire indvendige lommer og pink læderfor. H. 19 x B. 30 x D. 9 cm. 2010–2011. Carte d'authenticité medfølger.
BUDT 36000,- DKK
Dansk/Norsk jægerhirschfænger M/1760 med fjernet monogram på stikpladen og ca. 62,3 cm. lang enægget tæret klinge svagt mærket C7 1791, dansk hirschfænger monteret i forgyldt messing med grønmalet greb i tak, nedadbøget parerstang, lille musling og krummet ca. 51 cm. lang enægget klinge ætset med det lille rigsvåben på den ene side og kronet FR VI på den anden, Engelsk bajonet M/1888, lille turistkukri med ca. 23 cm. lang klinge samt stort kobbermonteret horn. (5) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Se billeder
Hele Verden. Parti i flyttekasse med en del samlinger og lagerparti i indstiksbøger. Bl.a. set en del Island og Tyskland mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Uindfattet radiantslebet Fancy Vivid Yellow diamant på 0.40 ct. Klarhed: SI2. IIDGR certifikat nr. 020005349161 medfølger.
1 bt. Mg. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2016 A (hf/in).
Badekar, Duravit Darling new, 190 x 90, incl side og frontplade, Indvendig kar dybde 46 cm. Beregnet til back-to-wall montering ( venstrevendt ). Er i orginal emballage og ubrugt
Ac-Delco boreskruemaskine, polermaskine, vinkelskralder 1/4 og 3/8, bitsslagskruemaskine, slagnøgle, lommelygte, 2 batterier og lader.
Shotsglas 5,7 cl. Ca. 120 stk.