Lukker 05/12-2024 18:28:00
Eterna Lommeur af 14 kt. guld. Ref. 89313. Mekanisk værk med kroneoptræk. Støvkapsel af metal. Ø 43 mm. Vægt ca. 46 g.
BUDT 1650,- DKK
Badeværelsesskab, Laufen, incl hylde og krom greb. Højde 61 cm, Dybde 30 cm, Bredde 56,5 cm, lille mærke på nederst venstre skabslåge. Ubrugt
10 Rigsbankdaler 1819, No. 1377665, Sieg 72, DOP 65, Pick A55, papirgennembrud i højre side af sedlen
Einar Johansen Et par skulpturelle bordlamper af stentøj. Lampernes nedre, firsidede del modelleret med reliefdekor. Dekoreret med gråhvid glasur. Sign. monogram, 1078, Søholm Danmark Stentøj. H. inkl. fatning 42. (2)
Salgsstativ / A-skilt i træ + rullevogn med 3 hylder, samt 2 metal salgsstativer med kroge.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Arden S1500B - Til 25-35 ton gravemaskine / For 25-30 ton excava Arden S1500B - Til 25-35 ton gravemaskine / For 25-30 ton excavator
BUDT 16250,- DKK
Har kun været brugt som demo. Magni MJP11.5 - 11,2 m - Kun 3 timer / Only 3 hours
BUDT 60000,- DKK
Mål: B x D: 152 x 70 cm
Hele Verden. Originalt gammelt parti i 2 flyttekasser med diverse frimærker i kuverter og æsker samt indstiksbøger. Desuden lidt mønter inkl. en del erindringsmønter mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kryderisæt med 16 kryderiglas og roterende stander. Ubrugt
139 visninger
BUDT 4000,- DKK