Lukker 22/11-2024 08:26:00
Mål: B x D: 152 x 70 cm
Afhentes: Faaborgvej 82 DK-5250 Odense SV (via Google Maps)
8 stk. knager i rustik hvid/cremefarvet. 4 stk. elgehoveder som måler H: 17 cm og B: 5,5 cm. 4 stk. firkant med fine detaljer, som måler H: 14,5 cm og B: 7 cm. Ubrugte, +MOMS
1 bt. Chambertin Clos de Bèze Grand Cru, Domaine Duroche 2019 A (hf/in).
BUDT 10750,- DKK
N. F. Schiøttz-Jensen (f. Vordingborg 1855, d. København 1941) Bjergparti fra Italien med en familie gående langs en vej. Sign. N. F. Schiøttz-jensen. Olie på lærred. 48,5×69,5.
Står i 6230 Rødekro. Tjep beton/stål dykkerpistol - ST-15/50. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
KØKKENKNIVSÆT udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Kokkekniv, santokukniv og utilitykniv. Knivblad 13-21 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
Don Chadwick Bill Stumpf “Aeron”. To justérbare kontorstole af formstøbt kunststof og metal. Formgivet 1992. Str. C og B. Udført hos Herman Miller. (2)
Direktør bil selges på vegne av et stort entreprenørselskap. Masse utstyr. Det har vært mus som har spist på ledningsnett i fanger. Vedlagt ligger tilbud på å utbedre alle feil på bil. Bilen selges slik den står. EU-kontroll Sist godkjent 31.10.2023 Frist for godkjent EU-kontroll 01.11.2025
12 bts. Château Pichon Longueville Baron, Pauillac. 2. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc.
BUDT 3900,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk HG Super Skub /Hydra - El st HG Super Skub /Hydra - El start
BUDT 17750,- DKK