Lukker 01/12-2024 18:34:00
Holmegaard vase og skål/askebæger i blå glas. Vasen måler H12 cm. Et rigtig fint lille sæt, der fremstår i hel og fin stand. + MOMS
Lukket boogie-cargotrailer, NIEWIADOW model B3500 - reg. første gang 03-04-2023 - tidligere reg.nr. FE 2743 - T: 2000kg. L: 1430 kg. - stelnr. SWNB35000M0007364 - indvendig ladmål: 148x303 cm. - indvendig højde: 174 cm. + Purewash Trailer Classic Heat vaskeanlæg bestående af: benzin-hedvandsrenser + vandtank + div. tilbehør
BUDT 25000,- DKK
50 stk Pallerammer EUR 80x120 cm, i pæn stand
6 bts. Gevrey Chambertin “La Justice”, Jerome Galeyrand 2021 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Mål pr. fag: B 100 cm x D 42 cm x H 200 cm Køber nedtager selv Uden indhold
33 stk. sortimentsæsker m. div. plast-perler (ubrugt)
Duravit Vero air akryl badekar 1700x750cm. (ubrugt)
96 stk Snapseglas 3 cl.
1852. 2 RBS Thiele. Plade I, nr. 19. Type 3. Pænt, letstemplet eksemplar. Attest Nielsen [ 2b ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Stor fugepistol på batteri, 2 xbatteri og lader, ubrugt.
Parti nye og brugt armatur + vandfilter + Quookerhane + haner + radiatorventiler + termostater +pumper + kaloriemåler
Gerda Wegener (f. Hammelev 1886, d. Frederiksberg 1940) “Globéol Liquide”. Sign. Gerda Wegener. Pen, blyant og vandfarve på papir. Lysmål 37×45.
Ole Lynggaard (f. 1936) Et par “Sjækel” manchetknapper af sterlingsølv. Samlet vægt ca. 17 g. L. 2,4 cm. (2)
BUDT 1150,- DKK