Lukker 01/12-2024 18:50:00
Stor håndskåret træskulptur som forestiller gravid kvinde. Måler H:130 x B:40 x D:55cm. Har stået indendørs. I pæn stand men har større flænge bagpå. MOMSFRI
værktøj
Radiator Purmo 4 stk. 50 cm høj, 40 cm bred, enkelt med lameller, med beslag. Bule på bagside. Ubrugt
Prada “Medium Canapa Tote” taske af rødt kanvas med gyldne beslag, to hanke, et rum med fire indvendige lommer og rødt for. H. 23 x B. 38 x D. 21 cm. Original kort og dustbag medfølger.
3 bts. Charmes Chambertin Grand Cru, Faiveley 2019 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 4600,- DKK
SMÅRUMS SKAB.
Olietank
Står i 6740 Bramming. 2 stk. gitter/endegavle og 30 stk. mappeholdere i jern (med plads til 4 mapper i hver). Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
12 par div. sko, New Balance i str. 2x42 - 1x42,5 - 2x43 - 1x44 - 1x44,5 - 2x45 - 1x45,5 - 2x46,5 (ubrugt)
1870. 2 sk. Lille parti breve samt et enkeltmærke delt op i diverse tryk inkl. tryk 4b og 2a Preussisk blå på brev med cert. Lars Jørgensen. [ 16 ] [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×