Lukker 29/11-2024 11:30:00
Olietank
Afhentes: Krogsagervej 50 7000 Fredericia (via Google Maps)
Toiletsæde Laufen kompas pro-n, 2 stk. softclose, med beslag. Ubrugt
Kähler (d. 1900, Keramikværksted, Næstved) Gulvvase af lertøj dekoreret med blåglaseret dekor på cremefarvet base. Sign. HAK, stemplet Danmark. Udført hos Kähler. H. 52. Diam. 22,5.
3 stk fjernstyret biler, ubrugte
Står i 6230 Rødekro. Hilti GX90-WF sømpistol med 3 stk. batteri og oplader. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Royal Swiss Raclette 1200 - 1400W. til 8 personer. Med grill og sten, samt raclette skeer og skåle. Den perfekte samling omkring et hyggeligt måltid. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Bottega Veneta “Small Cassette Bi-Fold Zip Wallet” af gyldent flettet læder med gyldne beslag, en lynlås lomme, seks kortpladser, tre flade lommer og gyldent læderfor. H. 9 x B. 12 x D. 3 cm. Original æske, dustbag og kort medfølger.
Märke: Volvo Modell: L120F År: 2007 Chassinummer: L120FV23231 Drifttimmar: 21772h (motor bytt vid ca 7000h) Fäste: Stora BM Vikt: 21200kg Motoreffekt: 179kW CE-märkt Maskinen är besiktad till och med april 2025. Utrustning: - Våg samt skrivare: Tamtron År: 2023 - Centralsmörjning - Lastarmsfjädring - 3-funktion - Dieselvärmare - Ac - Arbetsbelysning Reparationer: Motor bytt 2013 vid ca 7000h till en utbytesmotor. Dieselvärmare bytt hösten 2022 Vattenpump bytt sommaren 2024 Skick: Objektet fungerar men har anmärkningar. Maskinen har endast en ägare sedan ny. Anmärkningar: Indikation för oljenivå urkopplad. Maskinen varnar motorfel även insprutningsfel ibland samt går in i felsäkert läge. Felet har funnits i flertal år men försvinner vid omstart av maskinen. Viss arbetsbelysning är defekt. Service: Maskinen har gått på serviceavtal sedan. Senaste service genomfört för ca 230h sedan.
Parti Handelsvare brugt og ubrugt
Rigtig fin lastbil i god stand til en meget fair pri MAN TG M 18.240
BUDT 30000,- DKK
VAREBIL, MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 CDI KSV A2 AUT. 1st. Indreg: 08-11-2018. Synet: 18-10-2024. Km-tæller viser: 294354.
BUDT 21000,- DKK
510 pakker nitrilhandsker, Schottlander Super Soft á 200 stk. - Flexible - str. S (ubrugt)