Lukker 28/11-2024 07:27:00
2 enheder. trækkrog med en kugle og 1 trækkrog med 3 kuglekr Case Puma 230 - 2 styk trækkroge
BUDT 5250,- DKK
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
SVINØ. LUX-stemplet mærke. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1939. Gustav V, 10 öre, violet. FEJLPERFORERET fireblok. Postfrisk [ 281 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Preben Fjederholt (f. Esbjerg 1955, d. 2000) “Parklandskab”, 1994. Sign. på bagsiden Preben Fjederholt med datering. Olie på lærred. 100×120. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Francisco Borès (f. Madrid 1898, d. Paris 1972) “Panorama”. Sign. Borès 37. Olie på lærred. 38×46. Uindrammet. Rester af udstillingsetiket på blændrammen. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Axel P. Jensen (f. Kerteminde 1885, d. Virum 1972) Kystparti med fugle. Sign. Axel P.J. Olie på lærred. 30×38. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Luka Design dobbeltseng med 2stk. latex puder. Sengen måler 180x200cm. Topmadras med 5 cm. memory skum behandlet med aloe vera. Madrassen er med 896 stk. 18 cm. høje pocket fjedre med 5 zoner. Bund af metal som kan justeres. Liggehøjde 61 cm. Usamlet i org. emballage.
2 bts. Pouilly Fumé “Silex”, Didier Dagueneau 2005 A (hf/in).
Transportabel højtaler, Karaokeanlæg, Pladespiller, Røgmaskine, Cd-afspiller, Radio, Musikanlæg, Guitar, Keyboard, Lys, Lydkort
BUDT 275,- DKK
2 stk løvblæsere med benzinmotor, stand ukendt