Lukker 28/11-2024 07:33:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk John Deere 4 John Deere 4410
BUDT 54000,- DKK
TOPNØGLESÆT, StahlKaiser, 10 stk. 6- kantet.
Mål: LxB: 180x100 cm.
- Lastebil som har vært brukt til å kjøre vannflasker til kunder. Se bilder. - Bilen har vært i drift frem til i dag. - 2 sett med dekk medfølger. Feil ved bilen: Det oppstår til tider feil med bremse/luftsystemet på bilen. Dette må sjekkes opp i. Byttet 4 krets ventil, men feilen oppstår fortsatt. Bilen er kjørbar! Eu godkjent frem til 15.1.25 PS: Vannflasker medfølger ikke, samt annet utstyr som er løst i lasterommet.
1875. 50 øre, 2.tryk (tyk omvendt ramme). Pos. 11. Perfekt postfriskt mærke [ 30y ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 370,- DKK
Louis Vuitton “Alzer 60” trunk af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, kort læderhank, et rum med stropper, beige for samt udtagelig bakke. To nøgler medfølger. H. 22 x B. 60 x D. 42 cm.
BUDT 16000,- DKK
BUDT 3300,- DKK
DÆK/FÆLGE. 4 stk.TOYO str. 225/55 R17C.
A Chinese huanghuali brushpot, bitong, with profiled rim and base on three feet. 17th/18th century. H. 14 cm. Diam. 14 cm. Provenance: A Danish private collection.
Hans Grohe indbygningsarmatur (ubrugt) + hovedbruser ø 160, slange + holder
1 stk Partytelt 3 x 6 meter, med stel i kraftig alu. Profiler, dugen er stærk, vind- og vandtæt, der medfølger certifikat på teltet 7-2025
BUDT 1800,- DKK