Lukker 28/11-2024 08:07:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Bredal Bredal B4S
BUDT 9750,- DKK
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
CAMPINGVOGN, HOBBY - 495. 1st. indreg. 01-03-2005. Totalvægt: 1350 kg. Egenvægt: 1075 kg.
BUDT 16000,- DKK
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 165 Chassis. 1st. Indreg: 06-11-2015. Synet: 22-11-2023. Km-tæller viser: 281371.
BUDT 21000,- DKK
Kai Lindemann (f. København 1931, d. 2007) Landskab. Sign. Lindemann. Olie på lærred. 130×130. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Landgångar 4 st Aluminium Med löstagbara räcken Mått ca (lxbxh) 200x100x105 cm Lasthjälp finns efter tidsbokning
LED rør. 27 stk Osram 16W 120 cm, 4 stk philips 14,5 watt 120 cm, 6 stk diverse rør. Ubrugte.
Volvo 861 Dumper Maskinen starter ikke, Fejl ukendt. Sælger har aldrig haft maskinen i gang, så funktionaliteten er ukendt. Motor er tørnet med håndkraft ved registrering. Det har desværre ikke været muligt at finde serie nr. og årgang på maskinen. Det opgivne serienummer er på førerhuset. Timetal er ukendt. Maskinen skal afhentes på blokvogn el. Lign. Der er ikke læsserampe på lokationen, men der læssehjælp på lokationen.
23 stk. div. friskluftsmasker + 7 pakker støvmasker m. ventil á 10 stk. + 80 stk. sikkerhedsbriller m.v. (ubrugt)
5 stk. Julekalder I hård plastik flot design, ubrugte
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse