Lukker 27/11-2024 09:25:00
Landgångar 4 st Aluminium Med löstagbara räcken Mått ca (lxbxh) 200x100x105 cm Lasthjälp finns efter tidsbokning
Afhentes: Landvetter, Sweden (via Google Maps)
1938. 5 øre, type I. Nedre marginalblok nr. 700 i postfrisk kvalitet. [ 2 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
36 stk. håndklædestænger i crom (ubrugt)
2 ubrugte cylindre
Mål: B x D: 195 x 68 cm
Peder Mønsted (f. Grenaa 1859, d. Fredensborg 1941) Parti fra en italiensk pergola med kvinde. Sign. P. Mønsted. Sepia på papir. Lysmål 11×7,5.
Palle handelsvare
Parti stubbor og pinalbor
8 stk Opvaskekurve 50 x 50 cm H 18 cm, rum opdelt til 36 glas, Ø 73 mm