Lukker 22/11-2024 17:00:00
Gallakjole fra ophørt butik str: 2xl , ubrugt
Postkort. Album med ca 300 danske og de fleste topografiske kort fra sjælland. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hjertefyrfadsstage ca.160 stk.
2 bts. Morey Saint Denis “Clos des Rosiers”, Domaine Chantal Remy 2018 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Bordeaux farvet cafestole 40 stk.
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
Kuffert med ca. 60 dele fiskeudstyr - indeholder kroge, blink mm. Smart fiskegrej til mange forskellige typer fiskeri. Super startboks til juniorfiskeren og begynderen. Ubrugt. + MOMS
Saar. 1950. Europarådet. Postfriskt sæt [ 292–93 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
STORT VÆRKTØJSSÆT med 94 dele. Ubrugt i solid kuffert.
Boltreol med 42 rum, B60 x H86 x D12
England, Mary, 1553–1554, Sovereign of 30 Shillings 1553, S 2488, F 192
BUDT 240000,- DKK
Einar Wegener/Lili Elbe (f. Vejle 1882, d. Dresden 1931) Parti fra Frederiksberg Slot. Sign. E. Wegener 1911. Olie på lærred. 74×60.
10 stk Borde 120 x 80 cm