Lukker 28/11-2024 09:25:00
Klippebredde på 260 cm. 2 wd, men lavet om til 4 wd, skal bare have monteret en aksel igen. Det ene bremsekabel er sprunget, men bremser fint når man slipper gaspedalen. Går godt i motoren. Klipper virker fint. Toro Reelmaster 5500 D - 260 cm
BUDT 11250,- DKK
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
Carl Fagerlund (f. 1915, d. 2011) Et par firsidede bordlamper af klart glas med underfang af rødt glas. Begge udført og sign. hos Orrefors, den ene desuden mærket RD 1323. Begge med etiket. H. inkl. fatning af messing hhv. 32,5 og 33,2. (2)
1 bt. Champagne “Vintage”, Krug 1989 A (hf/in).
Afstandsring ø 10 mm, dybde 5 mm, 700 stk.
Uindfattet cut cornered rectangular modified brillantslebet Natural Fancy Intense Brownish Yellow diamand på 0.19 ct. Klarhed: I1. Uindfattet cushion brillantslebet Natural Fancy Brownish Yellow diamant på 0.23 ct. Klarhed: SI1. Uindfattet oval modified brillantslebet Natural Fancy Intense Greenish Brownish Yellow diamant på 0.32 ct. Klarhed: VS2. (3) IGI certifikater nr. 604307878, 604308133 og 604308001 medfølger. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
2 ubrugte gearmotorer 0,75KW ens
Ca. 50 stk Gulvplader, 300 x 75 cm, i alt ca. 112 m2, varierende stand
Parti Handelsvare brugt og ubrugt
Så bliver lillemor glad, Kartoffel skrællemaskine KEN, med kraftstik, vandtilslutning, MF
Prada “Medium Canapa Tote” taske af gråt og bordeaux kanvas med gyldne beslag, to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop, et rum med fem indvendige lommer og bordeaux for. H. 24 x B. 39 x D. 23 cm. Kort medfølger.
1300 liter Dieseltan Kingspan DM 1300
Dobbelt glasdør ca. 142x204cm uden karm grå.