1851. “Portofri forsendelse fra Centralcomiteen til Understöttelse af udcommanderede Land- og Sökrigeres Familier...”, dateret 5.mai 1851, sendt via Vejle 21.5.1851 til Bredstrup pr. Fredericia [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×