Lukker 26/11-2024 12:00:00
288 stk. tindåser med flyver
ALUKAR, 1200x800 mm. Vægt 65 kg.
Qum helsilketæppe. Persien. Nichedesign med blomstervase. 20. årh.s slutning. 103×153.
Bobcat E10 - Minigravemaskine / mini excavator 1,1 ton
BUDT 44500,- DKK
Sandvik 2018 Free flow Sikt - Fungerande vid demontering , men är sliten. Säljes som ett reparationsobjekt - 3 däckad - Invicta skakmotor - Mått ca 230 cm lång 230 cm bred 210 cm hög I överenskommelse med säljaren kan lasthjälp finnas
Frank Hammershøj (f. Assens 1940, d. 2013) Uden titel. Sign. FH. Olie på plade. 80×70. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
8 sæt dæk og fælge fl. med vinterdæk til VW og Mercedes
20 fots container - Förvaringshyllor - Elcentral med el-uttag - Belysning - Element - Låsbom - Mått ca: - 610 cm lång - 245 cm bred - 260 cm hög - Vikt ca 2,5 ton Lasthjälp kan finnas om det bokas i god tid innan hämtning, mot avgift
Diverse stole som på foto
50 stk div. retro metal-skilte, ass. af 50 modeller. Måler fra 13cm til 51cm