Lukker 02/12-2024 20:22:00
Qum helsilketæppe. Persien. Nichedesign med blomstervase. 20. årh.s slutning. 103×153.
Chippendales Kartoffelskål 23cm. Ca. 13 stk.
Står i 6230 Rødekro. Outline dobbelt yderdør med glas. 2 lags ruder. I træ. Med tapstik. 110 kg. Måler 1748 x 1988 mm. Ubrugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
15 par div. sikkerhedsfodtøj bl.a. New balance i str. 1x37 - 1x41,5 - 1x42 - 1x43 - 4x44 - 4x44,5- 3x45,5 (ubrugt)
Theodor Philipsen (f. København 1840, d. sst. 1920) Liggende ko. Usigneret. Olie på papir monteret på lærred. 21×32. Proveniens: ABR auktion 56, 1954 nr. 137.
2 stk. Motionsure, rød, med skridttæller, pulsmåler mv. Ubrugte
Snöskopa / lättviktsskopa Fabrikat: Okänt Årsmodell: Okänt Fäste: Stora BM Bredd: 2.15 m Höjd: 1.15 m Djup: 1.8 m Skick: Snöskopa i begagnat fungerande skick Obs! Lasthjälp finns på plats.
Skål af sølv, svungen fane med rocaille. Mester Hugo Grün, Københavns bymærke 1930. Vægt ca. 300 g. Diam. 24,5 cm. H. 5 cm.
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
Bælter og ruller blev skiftet 2023. Komatsu PC55 MR-3 - Minigravemaskine / mini excavator 5,3 ton - Video!
BUDT 116500,- DKK