Lukker 29/11-2024 11:45:00
20 stk. europaller
Afhentes: Industrivej 4 9550 Mariager (via Google Maps)
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
Dansk Vestindien, Frederik V, 24 skilling 1764, H 6, S 12, Sieg 7, C 6, KM 9 - an ekstremet sjælden variant med stavefejlen “AMERIKNSK” for “AMERIKANSK”, som end ikke findes i L.E. Bruuns samling
Solcelle 60W gadelampe med bevægelsessensor og indbygget batteri. 60W 6500K. 5V. Ubrugt.
Arne L. Hansen (f. København 1921, d. Espergærde 2009) Uden titel. Sign. Arne L. Hansen 61, 138/310. Litografi i farver. Lysmål 45×58. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Bemærk! Har kun arbejdet 241 time Kubota U10-5 - Minigravemaskine / mini excavator 1 ton
BUDT 103000,- DKK
Kiom indreguleringsudstyr ventilation (ubrugt)
Postkort. Ca. 90 stk. med motiver af Nisser, Engle, Nytår og Jul. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gucci Taske af brunt monogram kanvas med beige læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et rum med en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt stof for. H. 18 x B. 30 x D. 12 cm.
Metallbandsåg TCM Helautomatisk - Fullt fungerande vid senaste användning - Har stått i ca ett år - Kapacitet upp till ca 320 mm runt - Går att gersåga med - 3- fas - Mått ca (LxBxH) 260x200x170 cm Lasthjälp finns att tillgå mot ersättning men måste bokas i god tid innan upphämtning
Inkl. Stort parti papir
Rigtig fin lille Pavillon, perfekt til en lille summerhus grund. Pavillonen har en stor stue, 3 værelser, et legerum samt et toilet. Pavillonen er installeret med vandvarmer. Pavillonen har flotte lyse trælofte samt lyse laminatgulve i alle ru ABC Moduler 99m2 - Flotte beboelses- og kontormoduler
BUDT 102000,- DKK