Lukker 02/12-2024 11:30:00
Kiom indreguleringsudstyr ventilation (ubrugt)
Afhentes: J.P. Larsensvej 9 C 8220 Brabrand (via Google Maps)
Skulpturel træstamme af flodtræ. H. 226.
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.
ca 25 ure, ubrugte, batteri udskift må påregnes
5 stk 3D Tæpper
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk HE-VA 165 Front pak HE-VA 165 Front pakker
BUDT 13750,- DKK
Hermès “Evelyne” taske af orange læder med palladium hardware, aftagelig skulderstrop af stof og et rum med en indvendig lomme. H. 30 x B. 28 x D. 7 cm. 2001. Original dustbag medfølger.
BUDT 12500,- DKK
Cape of Good Hope. 1853. 4 d. blå og 6 d. lilla [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
ØKSE, 2 stk.
Nakirikniv, 18 cm knivblad, udført i VG-10 stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ironwood. Ubrugt i gaveæske