Lukker 04/12-2024 18:00:00
12 stk Luftværktøj, skruemaskiner, popnitter
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
Stor fjernstyret 4-hjuls trækker, med fjedre og er terrængående.
Spreder vogn med pumpe, ikke afprøvet.
BOR / MEJSEL SÆT. 13 dele SDS bor og mejsel sæt. Ubrugt.
Sverige, Wasa Ordenen, Ridderkors i guld med emalje og bånd, i original æske samt tilhørende miniature i original æske
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Schaeff TC125 - 12,8 Schaeff TC125 - 12,8 ton
BUDT 164000,- DKK
Adapterplatta B20-B18 - B20 överst till B18 underst
5 stk. Knivsæt med 6 dele. Ubrugte
O. D. Ottesen (f. Broager 1816, d. Frederiksberg 1892) Opstilling med farverige blomster i en vase. Sign. O. D. Ottesen. Olie på træ. 41×30,5.
PALLE med diverse stål bolte.
6 bts. Barolo, LaFoia, Curto 2017 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1250,- DKK