Lukker 04/12-2024 18:00:00
Affugter 230v, med kabel, kontrolpanel
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
6 bts. Clos Canon, Saint Émilion Grand Cru 1997 A (hf/in). 3 bts. Chateau Les Hauts de Brame, Saint-Estèphe 1995 A (hf/in). 1 bt. Château Gloria St. Julien 1984 B/C (us). Total 10 bts.
1st ställdon -Slaglängd 200 mm -Standardfäste Ställdonet är sparsamt använt och i kartong
4 meter dobbelt gitterlage 200 x 200 cm sortmalet galv, højden måler 150 cm i midten. Smedejern. Ubrugt.
Bilen er i funktions dygtig stand. Førerhus type: Højt førerhus tag med 900 mm gulvhøjde 2 trin og City glas fordør. Aksel konfiguration: 6 x 2 med styrende 3. aksel 3.900 mm akselafstand med nieling på forakslen Gearkasse: Allison automatgear. Opbygning: JOAB 3-kammer med Banke E-PTO på 40 kW Mercedes Econic 2630 (L 6x2/4) - 3 kammer / 3 Chambers
BUDT 80500,- DKK
Dalsø 1800 liter ammoiak nedfælder med 4000 liter tankvogn - Synet og godkendt til ammonia ABC 1800 / 4000 liter
BUDT 39500,- DKK
4 akslet anhænger årg. 2014 7,65m fast lad 100cm. alu sider stålbund anhængeren skal synes. Sidst synet 9/6-2023 uden anmærkninger. Rust og mindre lækager må forventes i henhold til billeder og årgang. Registreringsattest medfølger.
Akvarium. Ca. 300 liter. Med diverse udstyr. Heriblandt: pumpe, filter, mm. 100 x 40 cm. 45 cm i højde. Har stået længe, og trænger til en rengøring. Og der tages forbehold for fejl og mangler. MOMSFRI
Køkkenvandhane med høj tud, 1 grebs, Grohe, Sail cube. Ubrugt og er i original emballage
Gødnings spreder Model : spreader 250 Årgang 2019 Vægt 65 kg.
Shamballa Diamant- og keramikarmbånd af 18 kt. guld prydet med otte polerede sorte keramikkugler med logo og syv kugler af 18 kt. guld med endestykker af 18 kt. guld med logo prydet med brillantslebne diamanter trukket på mørkebrun snor. Diam. ca. 8 mm. Justerbar L. 20–24 cm. Original æske og læderpouch medfølger.
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927) Komposition. Sign. Alechinsky, 100/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 21 ×14. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 1750,- DKK
Hvid kartoffelskål 23cm. 13 stk. + 6 stk. Gratinfade 35x21cm.