Lukker 28/11-2024 08:03:00
Fabrikat: Mandam Modell: MBS 6,0 H Vikt: 1610 kg Tillverkningsår: 2023 Serienr: 1003/23 Arbetsbredd: 6000 mm Transportmått Längd: 3700 mm Bredd: 2200 mm Höjd: 3000 mm Skick: Ny
Afhentes: Hörby, Sweden (via Google Maps)
VÆRKSTEDSVOGN, BLIKA, med elevatortavle.
Thailand/Japan. 3 indstiksbøger med diverse mærker. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
LED lampe 50W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.
Selges på vegne av kommune.
Rolex Datejust af 18 kt. guld og stål, ref. 16233. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 3135. 1991. Talrige enkeltslebne diamanter på skiven. “Jubilee” lænke af 18 kt. guld og stål, omkreds ca. 20 cm. Ø 36 mm. Kassenr. 16233. Bagkassenr. 16200. Serienr. E308951. Værknr. 5560715. Rolex-æske (yderæske til et ref. 68273), manual, servicebevis fra Klarlund 2017, samt købskvittering og certifikat fra Klarlund 1991 medfølger.
BUDT 26000,- DKK
STORT KNIVSÆT samt knivholder. 5 stk. knive udført i 67 lags Damaskus stål, længde på knivblad 9-23 cm. Super skarpe og holdbare knive. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Dertil knivholder i akacietræ med plads til 5 knive samt saks el. lign. Modelfoto
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003) Uden titel. Sign. MA - 77, 19/450. Litografi i farver. Lysmål 75×52. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Italiensk møbeldesign Stol med stel af rødlakeret træ og sæde med flet. Udført hos Sanguineti Colombo, Italien. 1950'erne.
Grønland. Parti i 2 kasser med bl.a. samling med lidt Pakke-Porto samt flere Amerikaner udgaver komplette sæt inkl. på en FDC og Danmark Befriet mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kinesisk hardwood skrin, låg dekoreret med figursceneri i perlemorsarbejde, herunder 'hemmeligt' rum med erotisk scene. 20. årh. H. 6 cm L. 13 cm B. 8,5 cm.