Lukker 28/11-2024 19:00:00
LED lampe 50W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
Storrive med hydraulisk opklappelige sider. Krone Swadro 1400 - Video
BUDT 32500,- DKK
Niels Wivel (f. Hillerød 1855, d. Hellerup 1914) Staldinteriør med grinende mand. Sign. Niels Wivel H. Fors 1902. Olie på lærred. 71×53.
Canon PIXMA TS8251, print lab fotos hjemme. Ubrugt, i original emballage. MOMSFRI
Pro-Safe båt m/Suzuki Four-stroke, 300 hk.
Ingen beskrivelse
Kina mv. Lille kasse med diverse lande i indstiksbøger mv. Bl.a. set en del bedre Kina. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
28 dunke håndrens m. pumpe á 3,8 liter (ubrugt)
Lastväxlare Scania LS141 Samlarobjekt eller reservdelsbil - Bytt till 142 blue cab hytt. Milen enligt trippmätaren stämmer ej. Miltal okänt - Bytt till 143 bromssystem - Elsystem är inte inkopplad - Stått i 4 år men startade fint direkt - Motorn går jämnt och fint. -Obesiktigad sedan 2003-08-22 Mått enligt transportstyrelsen Längd: 8700mm Bredd: 2500mm Tjänstevikt (faktisk vikt): 10420kg Max lastvikt: 13580 kg Skattevikt: 24000 kg
- Meget lidt brugt. - 2 nye batterier. - Vaskebredde: 385 mm - Sugefodsbredde:450 mm - Rentvandstank: 14 l. - Beskidvandstank: 16 l. - Maximale køretid: 4 t. - Kapacitet 1.100 m2 ABC RCM BIT 391 CB/3 Gulvvasker
5 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1992 A (hf/in). 5 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1993 A (hf/in). Total 10 bts.
Cartier “Criss Cross” diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.10 ct. Farve: F-G. Klarhed: VVS-VS. Serienr. J81140. Vægt ca. 18,5 g. B. 8 mm. Str. 53. Æske medfølger.