Lukker 28/11-2024 11:15:00
200 pakker med mange sticky-notes. Kommer i en pakke med flere størrelser og farver
12 par div. sko, New Balance i str. 2x42 - 1x42,5 - 2x43 - 1x44 - 1x44,5 - 2x45 - 1x45,5 - 2x46,5 (ubrugt)
Isfjerner 12 stk, bemærk 1 liter i hver flaske
Svejser MIG/MAG/MMA max. 350A, digital display, inkl. Tilbehør. Ubrugt
190 stk betonfliser 5x25x50cm. Ubrugt på 6 paller.
Jesper Dalgaard (f. 1974) Uden titel. Sign. Jesper Dalgaard 2008. Polykromt dekoreret lertøj. H. 49. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
7 stk. Hans Grohe punktvandlås messing
Står i 6780 Skærbæk. Diverse dunke og en pumpe - K3. Nogle dunke med indhold, andre tomme. Forskellige størrrelser. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Osram LED 15 watt R7S sokkel, 8 stk. Ubrugt.
1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1999 A (hf/in).
Figur af grønlig russet jade i form af gris. Han Dynasti 206 f.kr. -220 e.kr. L. 11,5 cm. Proveniens: Dansk privat samling.
KACHER MIC 34 C Multimaskine. Maskinen er produceret i årgang 2015. Timetæller står på 1629 Timer. Maskiner er monteret med GMR Stensballe 150 Cm hydraulisk frontklipper R3 H 1500 L Nr.150077 samt medfølgende hydraulisk front kost NESBO FH1100 L5 NR. 15036302. Maskinen er monteret med HYDROMANN P 170 Sand/salt spreder nr. 217315009 samt medfølgende lad med presenning og der medfølger kugletræk til maskinen. Der er bag kamera i kabinen Maskinen har kørt ved boligselskab og er løbende vedligeholdt. Spejlbagside er rustne højre / venstre, samt venstre fordæk nedslidt. Trænger til indvendig rengøring. Virkelig en speciel multimaskine med godt tilbehør som ikke er meget brugt Nypris i dag med tilbehør +DKK 300.000, - Velegnet som visevært / ejendoms/maskine
Kædetalje 1.5 tons x 3 mtr kæde. Ubrugt.