Ca. 20 stk Vinskinne/ holder hver til 10 flasker L 71 cm
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC PC1113 - 67 kg - Euro Shatal. - 3,6 kW Pladevibra ABC PC1113 - 67 kg - Euro Shatal. - 3,6 kW Pladevibrator
Håndvaskarmatur AM.PM Hit, hvid, Små skrammer på armatur, se billede. Ubrugt
Står i 6230 Rødekro. Tjep beton/stål dykkerpistol - ST-15/50. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Værktøjsvogn Bearsafe, sort, med 6 skuffer og en del værktøj. Skuffer kan aflåses med centrallås, låge med lås i siden af skabet med plads til opbevaring af spraydåser mv. store letløbende hjul. Ubrugt, Model foto.
BUDT 1900,- DKK
Ubekendt maler, 19. årh. Skibsportræt af “I. M. Kirkby”. Usigneret. Olie på lærred. 52×80.
VÆRKSTEDSVOGN, StahlKaiser, med 7 skuffer ( 6 skuffer er med værktøj). Høj model. Værktøjet ligger i formstøbt skum og vognen har aflåseligt skab i gavlen. Ubrugt.
BUDT 2300,- DKK
Pen og velholdt EC250EL. Brukt av en` sjafør siden ny, service utført jevnlig. Steelwrist X32 Navatron Eberspacher 1stk Pusseskuffe Led lys Sentralsmøring AC Radio Transport dimensions (LxWxH) 10400 x 3200 x 3080 mm
Køkkenknivsæt udført i 67 lags Damaskus stål. Kokkekniv, santokukniv, brødkniv, udbenerkniv, urtekniv og utilitykniv. Knivblad 10-21 cm, super skarpe og holdbare. Skæfter af resin. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
12 bts. Champagne “Brut”, Piper-Heidsieck A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Fejemaskine arbejdsbredde 70 cm, Stand ukendt