Lukker 28/11-2024 09:00:00
Ny og ubrugt. ca. 10 meter. Devilbiss GTI Prolite. Passer til Air Mix-malesystem.
Afhentes: CT - 9230 Svenstrup J., Denmark (via Google Maps)
Hans Henrik Lerfeldt (f. Århus 1946, d. København 1989) Stående model. Sign. Lerfeldt 81. Goauche og airbrush på papir. Lysmål 31×23. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Bolt med stjerne M 8 x 20, 250 stk.
Dansk Vestindien. 1855–1916. Pæn ubrugt/postfrisk samling med få huller og mest nydelig kvalitet dog enkelte med kvalitetsanmærkninger. Også sider med Slesvig. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Prada “Medium Canapa Tote” taske af gråt og bordeaux kanvas med gyldne beslag, to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop, et rum med fem indvendige lommer og bordeaux for. H. 24 x B. 39 x D. 23 cm. Kort medfølger.
Amager Twist og Nyhavn glas, 42 stk. 6 øl, 8 vin, 8 champagne, 10 snaps, 4 likør, 6 dessertvin. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
2 Stahlwille gevindfile
3450 mm. hydraulisk fejekost m. vandforstøver og vandtank, Holms SH350B for gummiged Ljungby L20 - årg. 2022
BUDT 20000,- DKK
Står i 6630 Rødding. 5x palle med 40 stk per palle. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Samlet nypris ca. 50.000,- kr. Er let brugte. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Et par Heiberg lamper af hvid opalineglas med montering af messing. 19.-20. årh. H. ekskl. fatning 33. (2)
Royal Swiss bestiksæt, 24 dele. Ubrugt og i original kuffert. + MOMS
New Holland 376 ballepresser. Presseren har ikke været anvendt af nuværende ejer, men er købt i funktionel stand.