Lukker 10/12-2024 11:30:00
Bordplade med stålvask, brændeovns gulvplade, gitter kurve og aftræksrør mv.
Afhentes: Industrivej 1, Stilling, 8660 Skanderborg (via Google Maps)
Solö Lyx III Byggd på Storebro Bruk. Modellen tillverkades 1968-1970 och blev den sista att bära beteckningen Solö. Modellen tillverkades i ca 80 exemplar. För mer information , mått mm se bifogade pdf-filer Denna båt är ett reparationsobjekt. OBS! Kärran som den står på ingår ej!! Trä överbyggnad i teak Motor Volvo Penta AQ131 270 drev Säljes i befintligt skick Obs! Objektet säljs utan moms
48 stk Banquet stole sort betræk med guld prikker, kraftig polstret i sæde og ryg, Stabelbar, der medfølger overtræk alle stole
BATO VÆRKTØJ. Skruetrækker sæt samt 2 stk. Tangsæt.
Pressostater til luft
4 stk Tjep søm og stiftpistoler til luft, 2 store og 2 små.
6 stk. LED lysarmaturer, 96 watt, 60 cm. Ubrugte
Stjernestempler. Ca. 60 forsendelser med diverse stempler. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Samling glas bestående af tysk vinglas Hessisk type slebet på cuppa, to vinglas med mælkehvide spiraler i stilken samt tre engelske snapseglas. Tyskland, Holland/England. 18. årh. H. 12–16 cm. (6)
2 enheder. trækkrog med en kugle og 1 trækkrog med 3 kuglekr Case Puma 230 - 2 styk trækkroge
BUDT 5250,- DKK
Nyere hydraulikslanger monteret. PC Eminent PRO
Alko 3-1 maskine + Handysweep snerydder + 25L reservedunk i stål med diesel + 20L skæreolie
Chopard Armbåndsur af 18 kt. guld. Mekanisk værk med automatisk optræk. Brun firbensrem med c-spænde af stål. Ø 28×33 mm. 1960'erne
BUDT 3900,- DKK