Lukker 08/12-2024 19:57:00
LED væglamper, 5 stk. Solcelledrevet. Ubrugt og i original emballage + MOMS
England. 1854–55. 3 bedre mærker i stemplet kvalitet. SG 25–27. [ 25–27 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK
Mickey & Minnie sort/hvid ca 15 cm høj, ubrugt i kasse
Granit Håndvask til badeværelse, 1200 x 495mm
Står i 6740 Bramming. Udendørslamper i grå nuancer. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
6 stk kortærmet skjorter i str: L , ubrugt
Står i 6800 Varde. Håndstamper. Ældre model. H:80 cm. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Cafeborde ø 80cm. H.110cm. 10 stk i vogn
Køkkenknivsæt udført i VG-10 stål. Kokkekniv, santokukniv, nakirikniv og utilytykniv. Knivblad 12-21 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i ironwood. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto, leveres uden skærebræt.
3 bts. Feist Vintage Port 1982 4 bts. Cachao, Vintage Port 1982 1 bt. Feist Vintage Port 1989 Total 8 bts.
BUDT 1900,- DKK
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998) Maskebillede. Sign. på bagsiden E.J. 84. Olie på lærred. 46×38. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Har udskydelig platform, men udskud virker ikke. UpRight Tiger F5024-01 - 9 m - Video!
BUDT 10250,- DKK