Lukker 08/12-2024 19:09:00
Står i 6800 Varde. Håndstamper. Ældre model. H:80 cm. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Komatsu WA500-8 Hjullæsser. Årgang 2017 med 12953 timer. Maskinen er udstyret med følgende: Millenium S skovlvægt. Bakkamera. Central smøring. Radio. Stabo XM3003e walkie talkie. Maskinen fremstår i god funktionel stand og er løbende serviceret. Sidste service blev udført 12/07/2024.
Candyfloss maskine
30 stk. LED lysarmaturer, 96 watt - 60 cm. Ubrugt.
Karel Appel, efter (f. Amsterdam 1921, d. Zürich 2006) To kompositioner. Usign. Photo-litho, SMI, Paris. Lysmål 33×53. (2)
SOUNDBAR til TV eller PC. Tilsluttes til strøm via USB-stik. Str. Ca. 47 x 8 x 8 cm. Ubrugt.
1923. 10 øre. Ca. 1000 stk. i cigaræske. [ Gebyr 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Led Ufo lampe, 220v, 200 w, Ø 37 cm, ubrugt
Ny Cement blandemaskine 180 L, ubrugt og usamlet
48 stk. advarsels-kegler, Banana (ubrugt)
Funktionsdygtig. Virker som den skal. 8 tons. Se video billede 2.
- Motor 1.265 timer - 300 driftstimer. Hinowa Light Lift 23.12 IIIS - 23 m - Video !
BUDT 175000,- DKK
12 stk Helium flasker med helium til ca. 30 balloner pr. flaske, alle i original emballage