Lukker 08/12-2024 19:19:00
Står i 6800 Varde. Antikke og retro dåser, ca. 15 stk. Forskellige str. Og modeller. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Grønland. 1950–2011. Flyttekasse med ca. 1800 stk. FDC'er. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
SKOVSTED. Sjældent stjernestempel på postkort frankeret med 10 øre. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 stk. gymnastikbolde ø65cm (120kg) (ubrugt)
Dansk snedkermester Tre-personers sofa betrukket med patineret sort læder, sokkel af valnød. 1940'erne. L. 228.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Lister 3 cyl. - kVA 15 / KW 12 / AMP 22,8 / 3 x 380/2 Lister 3 cyl. - kVA 15 / KW 12 / AMP 22,8 / 3 x 380/220V
BUDT 10250,- DKK
6 bts. Champagne “Millésime”, Taittinger 2016 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1900,- DKK
Stativ til træningsudstyr
SKRALDESTROP, 10 mtr x 5 tons. Kasse med 10 stk.
Står i 6360 Tinglev. Høvlet spærtræ, C24. Ca. 28 stk. 250 x 50 mm, á ca. 480 cm. Ca. 28 stk. i alt. Ubrugte og restparti. Der tages forbehold for ukurante mål og blandet stand på nogle af dem. Ligger indenfor, men enkle kan have varietet stand + MOMS
MOTIONSURE, 2 stk. rød, med skridttæller, pulsmåler mv. Ubrugte.
Christian Eckardt (f. København 1832, d. sst. 1914) Kystparti med udsigt til sejlskibe en overskyet dag. Sign. C. Eckardt. Olie på lærred. 30×47.