Christian Eckardt (f. København

Lukker 09/12-2024 20:30:00

Christian Eckardt (f. København 1832, d. sst. 1914) Kystparti med udsigt til sejlskibe en overskyet dag. Sign. C. Eckardt. Olie på lærred. 30×47.