Lukker 02/12-2024 15:00:00
Bilen ble ikke godkjent på EU- kontroll og dermed fått bruksforbud, se vedlegg fra kontroll. Selges som rep objekt.
Afhentes: 6300 Åndalsnes, Norway (via Google Maps)
Ca. 40 stk 20Watt pære med skærm samt ca. 5 Bordlamper m.m.
20 pk á 100 stk. 13x37x3 galv. Skiver
Christian VII, Slesvig-Holsten, speciedaler 1795 MF, H 39A, Oldenborg, Frederik V, Mariengroschen 1762, H 7B, og Tyskland, Sachsen, 5 Mark 1889 E, i alt 3 stk.
Tre Staffordshire emalje tedåser, prydede med pastoraler i purpur, to med runde låg en med hængslet låg, montering af forgyldt metal, ca. 1770. H. 8,5 cm B. 9 cm D. 5 cm. (3)
Ass. 18mm kobber pres GAS
2 stk. Inspektionskamera med LED lys. Til Android telefoner samt PC. (Ubrugt)
Romerske kejserdømme, Domitian, 81–96, Denar, Rom, 91, IMP XXI COS XV CENS P P P, RIC 719, Caracalla, 198–217, Denar, Rom, PART MAX PONT TR P IIII, RIC 54b. (2)
Mokkasæt af sterlingsølv, ligeknækket rokokoform, bestående af mokkakande H. 15,5 cm, sukkerskål og flødekande. E. Dragsted. Vægt 636 g. (3)
rørbukker for hydr. Rør
800 stk Esselte kladdehæfter
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun. 2 mærker med varianter. [ 49 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×