Lukker 09/12-2024 11:00:00
Kalendergave lot, butikspris på ca. 436kr. Farver/modeller kan variere.
KIØBENHAVN 2.4.1837. Ant. enringsstempel i rød farve på brev til Stockholm. DAKA +2.500 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
VÆRKSTEDSVOGN, BLIKA, med elevatortavle.
Stor fjernstyret 4-hjuls trækker, med fjedre og er terrængående.
3 stk. vinduer bredde 119cm. Højder ca. 219, 207 og 132cm.
England. 1880. 2 1/2 d. pl. 21. Ubrugt mærke. [ 59 ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK
Indgangskontrol, 2 søjler med kortlæser, uden nøgler, uden tilbehør.
78 stk Isasietter Ø 15 cm
Med vogn. NB: 2 dele. Del 2 dimensioner er: 3 X 1,7 X 1 Case LB 434 R
BUDT 328000,- DKK
Gulvlampe, The Red Cartel Lampadiare XXL - BLÅ. Smart gulvlampe med 2 bevægelige dele til højden samt bevægelig skærm. Butikspris ca. 1.999kr (UBRUGT og USAMLET)
Johan Neumann (f. København 1860, d. sst. 1940) “Indsejlingen til Københavns Havn”. Sign. Joh Neumann. Olie på lærred. 42,5×66. Proveniens: Winkel & Magnussen auktion 378, 1953, nr. 107.
Kæmpe parti julepynt 3 kasser.