Lukker 08/12-2024 15:29:00
Større samling af mønter fra hele verden opsat i hartberger i 5 lembit bokse, mange i ucirkuleret kvalitet
Christian IX og X, samling af 1 kr (6 stk.) og 2 kr (8), i alt 14 stk.
Julemærker. 1916. Utakket helark med sædvanlig lidt skæv kant skæring. Sjælden. [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
El-højdeløfter for gående - max. 1000 kg. - løftehøjde 3300 mm. - holder syn til 1. måned 2025 + lader (kan først udleveres 30 minutter inden udleveringen slutte, bliver brugt til udleveringen)
Ca. 84 stk Rødvinsglas 35 cl. model Signature
Raaco kuffert, måler 47x22cm ubrugt udstillngsmodel, forvent små ridser.
Diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.54 ct. Farve: H-J. Klarhed: VS-SI. Str. 52.
100 kr 2007 D0, Nils Bernstein / Torben Nielsen, Sieg 152, PIck 61, i alt 20 stk. i ucirkuleret stand
Johan Neumann (f. København 1860, d. sst. 1940) Parti med talrige skibe i Københavns havn. Sign. Johan Neumann. Olie på lærred. 45×68,5.
Schweiz, samling af sølvmedailler med kirker (21 stk.), samt 2 med Münchausen, i alt 23 stk, finhed 900/1000, i alt 313 g
Varebil Renault Trafic 1,6 Dci 125 Aircondition 6 gear anhængertræk Elruder Lyser i motorlampe Starter og kører som den skal Sælges kun til Export Uden afgift Registrerings attest medfølger
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967) “PH-3,6/2,5”. Reservedele bestående af skærmholder, gul/hvid zink overskærm samt enkeltlags opalglas mellem- og underskærm. Udført hos Louis Poulsen 1930–1940'erne. (4)