Lukker 08/12-2024 15:56:00
1 rigsbankdaler 1819, No. 8594505, Sieg 70, Pick A53, små papirgennembrud og papirmangel langs kanterne, øverst th. blækskrift
motorrens, maskinrens 60L
1902. 4 cents, 4.tryk, pos. 51–52. Parstykke med OMVENDT + RET RAMME. Pænt stemplet St. Thomas 8.3. Attest Nielsen [ 7B,By ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Diskoteks forstærker 2 x 300 watt med fj. Betj., bluetooth modtager, USB/SD-kort afspiller og 10 bånds equalizer. Kan bruges med 220 volt eller 12 volt. Ubrugt
4 stk VIP Stander med 1,5 Rødt tov + en stander uden tov, med 25 meter Rød løber
Pladevibrator med honda benzinmotor, ca 60 kg, stand ukendt, MF
A Chinese famille verte porcelain tile/brick decorated with peacock sitting on a branch with lotus and butterfly. Kangxi 1662–1722. 34×30 cm. Proveniens: Dansk privatsamling.
Italien. 1862–1940. God samling i springbind med flere gode sæt i mest ubrugt kvalitet. [ * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 stk. brand- og lyddøre BD60 ca. 92,5x204cm uden karm + hårdttræsbordplade i vinkel ca. 180x85cm.
Sållduk Modell: 2000x900 Rostfri Antal & storlek: 20# 6st rostfria 9# 4st rostfria 2st 2x10 rostfria Övrigt: Se bilder för mer information om objektet och dess skick
10 stk. Canvas-tryk, største måler ca. 80 x 60cm. Butikspris op til 399,95kr
144 flasker universal creme, Skin Care á 250 ml. (ubrugt)
2 bts. The Flight, Screaming Eagle 2016
BUDT 14500,- DKK