Lukker 08/12-2024 19:31:00
Står i 6630 Rødding. 2 stk. Pallereols gulvbeskytter. H: 40 cm, L: 130 cm. Helt nye og aldrig været brugt. Ca. nypris på 3500kr. per stk. Oprydning for virksomhed + MOMS
2 styk affugtere, mulighed for at sætte slange på. Få brugsspor. 53L/h. SIAL XRC 55 - Få timer - 2 enheder
BUDT 1900,- DKK
1904. Chr. IX, 10 øre, variant “SKUDHIUL I TINDING”. Markant variant i stemplet kvalitet. [ 47 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Patek Philippe Calatrava af 18 kt. guld, ref. 3536. Mekanisk værk med manuelt optræk, kaliber 23–300. 1960'erne. Læderrem med C-type spænde af guldbelagt stål. Ø 32 mm. Værknr. 1142915. Kassenr. 432209.
48 stk Portvinsglas 19 cl. model Signature
C. Lundbæk Overpolstret lænestol med ben af eg, betrukket med grønt uld. 1940'erne.
Grønland. 1915–2000. Parti i kasse med bl.a. bedre lagerbog med Pakke-porto, Amerikanerudgaver og Danmark Befriet udgaver mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
L. A. Ring (f. Ring 1854, d. Roskilde 1933) Udsigt fra Sankt Jørgensbjerg mod Roskilde Fjord. Sign. L. A. Ring 1917. Olie på lærred. 25×41.
Pæn og velholdt Mercedes ML 350 Bluetec 4matic Brabus. Bilen er startet og kørt i forbindelse med registrering, og den kører fejlfrit. Bilen er udstyret med bla. : Navigation. Soft close dørluk. Panorama tag. Skærme i nakkestøtte. Luft undervogn. Anhænger træk 750/3500 kg ! Bilen er uden dansk registreringsafgift! Bilen er afmeldt og står uden nummerplader. Registreringsattest medfølger.
2 stk Beer Pong borde med 2 sæt bæger og bolde
Står i 6800 Varde. Samling af alt om håndarbejde. Årgange 1976 - 1985. Ikke komplet. Men rigtig, rigtig mange dele. Med blade snitmønstre. Oprydning fra bo. MOMSFRI
1 bt. Chambertin Grand Cru, Domaine Armand Rousseau 2018 A (hf/in).
6 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 2014 A (hf/in). Owc.