Lukker 03/12-2024 10:00:00
BUDT 1900,- DKK
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
100 stk Ovale tallerkener 30 cm
Kaffemaskine Daalderop Professionel 25, med tappehane, til 25 kopper, 220V, i transportkasse
8 stk. Elværktøj, Fein multimaskine, stor og lille vinkelsliber, 2 store stiksave, rundsav, håndhøvl, varmepistol
Eu godkjent 12.09.2024 God teknisk stand og velfungerende tipphenger med høy baklem med nummi løftesylinder og luft på aksle 1 og 3. Hel og pen i god bruksstand. Klar for rask overlevering. Forbehold om feil i annonsen.
10 stk Borde 120 x 80 cm
Etesia ET-Lander Multi El-Bil. - 1 ÅRS FULD GARANTI medfølger. - Demo bil, har kun kørt 500 km. - Køre som bil indregistrering 40km/t. - Du kan bruge den til arbejde og køre på almindelige veje, men også Offroad. Kapacitet til at køre på skråninger op til 35% stigning. - Hydraulisk frontophæng m. A-ramme og dobbelt virkende hydraulik udtag. - Hydraulisk 3-vejs tip med fjernbetjening. - 400ltr. Vandtank med pumpe og udtag I front og højre side, for tilkobling af højtryksrenser med mere. - Anhængertræk og 7-polet stik,trækker lovligt 750 kg. - Lithium batteripakke, køre en hel dag på en opladning ca. 100km 5 ÅRS GARANTI på batteripakke Etesia Et Lander - Electric
BUDT 201000,- DKK
Fred Lapis lazuli, smaragd- og diamantvedhæng af 18 kt. guld i form af stjernetegnet “stenbuk” prydet med udskåret lapis lazuli, marquiseslebet smaragd og talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 3.30 ct. Farve: G. Klarhed: VVS-VS. Vægt ca. 41,5 g. L. 7 cm. Stemplet Fred. Smykkebrandet Fred blev grundlagt i Paris i 1936 af Fred Samuel. Fred er kendt for deres luksuriøse smykker og er blevet et ikon indenfor fransk smykkekunst. Fred Samuel var inspireret af lyset og farverne fra kysten og det sydlige hav, hvilket ofte reflekteres i hans designs, der ofte bruger farvede ædelstene. Brandet er et globalt luksusmærker men har rødder og sjæl er i Paris. Æske medfølger.
Parti div. affaldssække, spandeposer, isskraber (ubrugt)
1 stk stor Sneskraber B 78 cm samt 1 stk Sneskovle B 45 cm
BUDT 325,- DKK