Lukker 04/12-2024 12:55:00
Ingen beskrivelse
Afhentes: Uppsala, Sweden (via Google Maps)
125 stk Fun Lab lav selv slim, tilsæt blot vand og omryst. Kommer i displays á 25stk
An enamelled porcelain needle case in shape of a fish (salmon) with silvered metal mounts. 'Den Kongelige Porcelainsfabrik' - Royal Copenhagen - the model dates from 1782. L. 16 cm Provenance: A Danish private collection Literature: Bredo L. Grandjean, Kongelig Dansk Porcelain, Copenhagen 1962, depicted p. 123, fig. 104.
Nyrenoveret bigballe presser. - Presseren er total renoveret. - Kun 49.000 baller. - Klar til denne høs Massey Ferguson 190 - Bigballe presser
BUDT 20750,- DKK
300 stk Rösti MEPAL skeer "Lille Kirsten" (UBRUGT)
Stor fjernstyret bil. Æsken måler ca. 41cm, bilen er i størrelsesforhold 1:12
12 bts. ½. Château Marquis d' Alesme Becker, Margaux. 3. Cru Classé 2020 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
1 stk Køkkenbordplade med håndvask, ca. 270 x 96 cm, kan have ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
HJØRRING-AABYBRO. Bureaustempel. Interessant udstillingsplanche [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
95 stk Snapseglas 3 cl.
Romerske kejserdømme, Vespasian, 69–79, Denar, Rom, 69–70, IVDAEA, 2,64 g, RIC 2, Hendin 6509