Dansk maler, 19. årh.s første

Lukker 09/12-2024 18:28:00

Dansk maler, 19. årh.s første halvdel En drikkende herre på en kæmpehøj. Usigneret. Dateret Rom den 25 sept 1824. Olie på lærred. 32×38.