Lukker 09/12-2024 18:31:00
Ida M. M. Heerfordt (f. Skjoldborg 1834, d. København 1887) Udsigt mod Frederiksborg Slot. Sign. Ida H. Olie på lærred. 16×21,5.
Ovalt Senempire spejl i forgyldt ramme af træ, udskåret med ornamentik. 19. årh. H. 132. B. 103.
Bambushylde med åben skuffe mål 25x18x88 cm, ubrugt i kasse
Isoleret garage port Hul-mål 2000x2000 mm. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bemærk venligst at porten først nedtages først mellem jul og nytår, så Udlevering kan tidligst ske først i januar 2025. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sælger demonterer.
Stort værktøjssæt i trolley med to topnøglesæt, ringgaffel nøgler, skruetrækkere, tænger mv. 599 dele. Ubrugt
stort parti træbøjler
Liftene er lige kommet hjem fra et stort projekt og er i funktionel stand. De medfølgende kontrol enheder og fastgørelse udstyr kan variere i farve og udformning i forhold til billedern HEFA MST975 - Inkl 45 meter master
6 stk Luftværktøj + luftpistoler + power stang til diverse
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kverneland Saltspre Kverneland Saltspreder
100 stk Vand-/sjusglas - 35 cl. + 4 stk vaskebakker rumdelte hver for 25 glas, af god kvalitet
Spisebord af riopalisander, top med udtræk samt to tillægsplader. Opsat på gateleg-stel med tilspidsende ben. Udført hos Sibast. H. 72,5. L. 200/250/300. B. 104. CITES-certifikat til gensalg og transport indenfor EU medfølger.
BUDT 11500,- DKK
1882. Oval, 3 aur, gul, tk.14. Nummerstempel 236 (REYKJAVIK) [ 12 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hele Verden. Flyttekasse med diverse indstiksbøger med bl.a. lagerbøger fra Danmark samt flyttekasse med diverse årsmapper og årsbøger til ca. år 2010. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×