I. L. Jensen, skole, 19. årh.

Lukker 09/12-2024 18:41:00

I. L. Jensen, skole, 19. årh. Opstilling med lyserøde, hvide og røde roser i en kurv. Usigneret. Olie på mahogni. 35×46.